İnsan hayatına saygılı
projelerin mimarı

Uzun yıllar inşaat ve gayrimenkul sektöründe ve ağırlıklı olarak ticari alanlar, sanayi merkezleri ve AVM projeleriyle edinilen yüzbinlerce metrekarelik profesyonel deneyim, Solid İnşaat’ın çatısı altında tekrar şekillenerek sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Özipek Şirketler Grubu bünyesinde edindiği kıymetli bilgi birikimiyle Solid İnşaat’ı kuran Mehmet Sarımermer, “Tüm zamanların projesi” sloganıyla tasarlanan Trendist Ataşehir ile Solid’in ilk imzasını atıyor.

Trendist Ataşehir gibi yüksek bütçeli bir proje ile sektöre giriş yapan Solid İnşaat, müşterilerine uzun vadade sürdürülebilir nitelikli çözümlerle kaliteli, güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmayı hedefliyor.

“Çağdaş, çevreci, insan hayatına saygılı, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı projelerin mimarı olmak” vizyonu ile çalışmalarına başlayan Solid İnşaat, gelecek dönemlerde hayata geçireceği projelerle de sektörün öncü şirketlerinden biri olmaya amaçlıyor.

Rekabet gücü, yüksek finans yapısı ve profesyonel yaklaşımıyla, yaşam kalitesini en üst seviyelere taşımak için titizlikle çalışmayı ilke edilen Solid İnşaat, insan hayatına saygılı projelerin mimarı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Başarıyla Gönderildi.

E-Bülten kaydınız alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.